Меню сайту |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Пошук |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Віртуальнийкабінет |
![Віртуальний кабінет виховної роботи](//metodbr.at.ua/_ph/17/2/603057375.jpg?1551718291) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Новини Освіта.UA |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Нова школа |
![](https://nus.org.ua/wp-content/uploads/2017/08/banner_100x100.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Всеосвіта |
![Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.](https://vseosvita.ua/b/88-31.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
|
Головна » 2021 » Квітень » 28
Готуємось до Великодня![](/GIF/2021/4/1_1500_dpi.jpg)
Великдень – одне з найдавніших та найшанованіших свят у народі. Свято Великодня супроводжується багатьма звичаями та обрядами. Та найдревніший обряд, який зберігся і понині, є разкрашування яєць.
Згідно плану заходів виконавчого комітету Вороньківської сільської ради учні ОНЗ «Вороньківський НВК» взяли участь у конкурсі декоративної писанки «Великоднє диво».
Яйце - символ зародження Всесвіту, Сонця, його весняного відродження, життя, і його безсмертя і воскресіння. У міфах багатьох народів світу саме яйце є миротворчим початком. У слов'ян воно було символом сонячного культу, зародження життя.
Ідеї учнів і їх втілення просто вра
...
Читати далі »
Переглядів:
397
|
Додав:
Vik
|
Дата:
28.04.2021
|
| |
|
|
Форма входу |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Календар |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Захищай свої права |
![](//metodbr.at.ua/1.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Сайт існує |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
сайт СР |
![](https:/voronkivska-sr.gov.ua/images/banners/evrointegrasia_7.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
громади |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Педпреса |
![]( https://imzo.gov.ua/wp-content/uploads/2015/12/pedpresa-banner-200x100.jpg ) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Сайти |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Архів записів |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Статистика |
![](/stat/1722064812)
Онлайн всього: 20 Гостей: 20 Користувачів: 0 |
![](/.s/t/831/16.gif) |
|